Skip to main content Skip to main menu Skip to search
  1. Domů
  2. Zákaznický servis
  3. Wellness týdny s Oriflame

WELLNESS TÝDNY S ORIFLAME

Připojte se i vy!

Zkoušíte dodržet každý rok svá předsevzetí, ale nedaří se? Dejte jim tentokrát více energie!

V rámci akce Wellness týdnů budou probíhat ochutnávky zdravých proteinových produktů Wellness by Oriflame
a rovněž poradenství ohledně zdravého životního stylu. Nebude chybět ani možnost tělesné analýzy na váze Tanita,
při které bude asistovat proškolený člen Oriflame. 

Ve Studiích si návštěvníci budou moci prohlédnout novinky z řady Wellness by Oriflame a ochutnat vzorky.

Wellness by Oriflame - přehled doplňků stravy

  
Termíny a místa konání:

Datum Město Ulice Čas
17.1. Brno Moravské náměstí 13 12:00 - 17:00
13.1. Brno Moravské náměstí 13 12:00 - 17:00
21.2. Brno Moravské náměstí 13 12:00 - 17:00
18.1. Brno Václavská 237/6 14:00 - 18:00
25.1. Brno Václavská 237/6 14:00 - 18:00
30.1. Brno Václavská 237/6 14:00 - 18:00
17.1. Český Těšín Viaduktová 2035 15:00 - 19:00
24.1. Choceň Kollárova 934 15:00 - 18:00
12.2. Choceň MKollárova 934 15:00 - 17:00
14.2. Choceň Kollárova 934 15:00 - 18:00
16.1. Chrudim Havlíčkova 1 10:00 - 15:00
23.1. Chrudim Havlíčkova 1 10:00 - 15:00
30.1. Chrudim Havlíčkova 1 10:00 - 15:00
15.1. Karviná Dačického 585 15:00 - 19:00
22.1. Karviná Dačického 585 15:00 - 19:00
15.1. Kolín Masarykova 823 - studio Levandule 10:00 - 17:00
2.2. Kolín Masarykova 823 - studio Levandule 10:00 - 17:00
19.2. Kolín Masarykova 823 - studio Levandule 10:00 - 17:00
24.1. Lanškroun Boženy Němcové 127 (3. patro) 13:00 - 16:00
31.1. Lanškroun Boženy Němcové 127 (3. patro) 13:00 - 16:00
7.2. Lanškroun Boženy Němcové 127 (3. patro) 13:00 - 16:00
15.1. Most Jaroslava Průchy 1915/24 10:00 - 17:00
17.1. Most Jaroslava Průchy 1915/24 10:00 - 17:00
22.1. Most Jaroslava Průchy 1915/24 10:00 - 17:00
16.1. Olomouc Wellnerova 1322/3B 10:00 - 16:00
23.1. Olomouc Wellnerova 1322/3B 10:00 - 16:00
30.1. Olomouc Wellnerova 1322/3B 10:00 - 16:00
18.1. Poděbrady Hakenova 544/4 15:00 - 18:00
6.2. Poděbrady Hakenova 544/4 15:00 - 18:00
8.2. Poděbrady Hakenova 544/4 15:00 - 18:00
15.1. Praha - Prosek Vysočanská 241/109 10:00 - 17:00
18.1. Praha - Prosek Vysočanská 241/109 10:00 - 17:00
22.1. Praha - Prosek Vysočanská 241/109 10:00 - 17:00
16.1. Prostějov Hlaváčkovo nám. 1 (Atrium) 13:00 - 17:00
30.1. Prostějov Hlaváčkovo nám. 1 (Atrium) 13:00 - 17:00
6.2. Prostějov Hlaváčkovo nám. 1 (Atrium) 13:00 - 17:00
15.1. Rakovník Husova - areál Tržnice 16:00 - 18:00
31.1. Rakovník Husova - areál Tržnice 15:00 - 18:00
20.2. Rakovník Husova - areál Tržnice 15:00 - 18:00
15.1. Ústí nad Orlicí Lochmanova 1440 - Albert 14:00 - 17:00
22.1. Ústí nad Orlicí Lochmanova 1440 - Albert 14:00 - 17:00
12.2. Ústí nad Orlicí Lochmanova 1440 - Albert 14:00 - 17:00
16.1. Zlín Zarámí 4077 - budova PSG 11:00 - 17:00
30.1. Zlín Zarámí 4077 - budova PSG 11:00 - 17:00
6.2. Zlín Zarámí 4077 - budova PSG 11:00 - 17:00

 

Těšíme se na vás!